FOTOVOLTAIKA

Rodinné domy

Využíváme ty nejlepší technologie, které zaručují maximální výkon, bezpečnost a spokojenost zákazníka. Součástí našeho týmu je projekční oddělení a statik. Vaše střecha bude u nás v bezpečí.

Solární panely
Kompletní fotovoltaické řešení
Vyřešení dotací NZÚ
Akumulační systémy
Wallboxy a další technologie
Servis a Monitoring

Jen pár otázek a kalkulace bude na cestě za vámi!

Máme řešení pro každou střechu. Zkuste naši nezávaznou nabídku. 

Proč si vybrat nás?

Jsme odborníci, která nestaví jen fotovoltaiky pro domácnosti, stavíme i velké fotovoltaiky pro firmy, provozujeme velké pozemní elektrárny a nabízíme monitoring, servis, poradenství, dotační poradenství a financování. Proč vybrat právě nás:

1) Zkušenosti a odbornost – návrh fotovoltaiky provádíme sami za pomocí projektantů, výstavbu provádí prověření elektrikáři a pokrývači vyškolení na pokládku solárních modulů.

2) Kvalitní komponenty – instalujeme ověřené technologie s nadstardadními zárukami a garancemi. Pro rodinné domy používáme střídače a bateriové systémy SOLAX, fotovoltaické moduly používáme Jinko Solar, Swiss Solar nebo jiné moduly z top 10 světových výrobců. Za příplatek dokážeme dodat moduly vyrobené přímo v EU.

3) Rychlá dodávka elektrárny – nabíráme si jen tolik zakázek, kolik jsme schopni dodat v krátkém termínu a v nejlepší kvalitě.

4) Individuální přístup – nenabízíme jen „balíčková řešení“, dokážeme nabídnout i nestandardní technologie nebo konfigurace.

4 důvody proč si pořídit fotovoltaiku na rodinný dům

FVE vám nainstalujeme do 28 dní od schválení distributorem. Existuje mnoho výhod, proč mít solární elektrárnu na střeše rodinného domu. Níže uvádíme klíčové výhody:

1. Snížení nákladů na energie

Výroba vlastní elektřiny Vám výrazně sníží náklady na elektřinu.  U domácnosti, které netopí elektřinou, lze pomocí fotovoltaiky uzásobit téměř většinu spotřeby domácnosti. U domácností s elektrickým vytápěním fotovoltaika pomůže snížit spotřebu za vytápění od září do listopadu a pak od března do dubna. Snižte si svou závislost na energiích a výkyvy cen elektřiny už Vás tolik neohrozí!

2. Ekologické

Solární energie je čistý a obnovitelný zdroj energie, což znamená, že nevytváří emise skleníkových plynů a nemá negativní dopad na životní prostředí.

FVE na domě, příklad

3. Dotace a zvýšení hodnoty nemovitosti

Instalace solární elektrárny zvýší hodnotu vaší nemovitosti, protože díky nim se domácnost stává energeticky soběstačnější s nižšími provozními náklady.

Na instalaci lze čerpat dotaci Nová zelená úsporám, která snižuje návratnost instalace na 5 až 7 let dle tarifu a cen elektřiny. Velikost dotace závisí od velikosti instalace a strop na samotnou FVE s akumulací je 205tis.Kč, v případě krajů Ústecký, Karlovarský a Moravskoslezský dostanete navíc 10 %. Doporučujeme instalovat i nabíjecí stanici na elektromobil, i když o něm ještě neuvažujete. Za kombinaci dobíjecí stanice a fotovoltaiky se Vám zvedne nárok na výši dotace. 

4. Životnost fotovoltaiky přes 30 let

Solární moduly jsou navrženy tak, aby vydržely více jak 30 let, což znamená, že jde o dlouhodobou investici, která se několikanásobně vrátí v dlouhodobém horizontu.

Záruky na FV modul je standardně nad 12 let a není vyjímkou ani 30 letá záruka. Garance na pokles výkonu jsou minimálně na 80% výkonu po 20 let, ale často jsou i vyšší. Instalujeme střídače Solax se zárukou 10 let a akumulací se zárukou také 10 let. Střídač je nejvíce namáhaný komponent a po dobu životnosti elektrárny, je pravděpodobné, že ho budete měnit.

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

Podívejte se na recenze

Odvedená práce hovoří za vše. Mrkněte na reference od našich zákazníků. Spokojený zákazník je hybnou energií celého týmu Green force.

NAŠE ÚSPĚŠNÉ INSTALACE

Výběr spokojených zákazníků z Prahy a Středočeského kraje. Zajímá vás více informací? Kontaktujte nás. Vypracujeme vám nezávislou nabídku a rádi s vámi probereme veškeré možnosti technologií, instalace nebo dotací. Nenechte se napálit a obraťte se na odborníky s reálnými zkušenostmi.

Šetříte náklady

Zvyšte svou soběstačnost a šetřete náklady za energie. Využívejte možnosti svého domu naplno. I díky dotacím NZÚ je návratnost investicí do solární elektrárny mnohem rychlejší. 

Investujte do budoucnosti

Fotovoltaická elektrárna je investicí pro celý život. Spolupracujeme s těmi nejlepšími dodavateli technologií, kteří zaručují dlouhou životnost svých řešení. 

Výběr technologií

Nejlepší energie, je ta co zůstane doma. Jsme připraveni vytvořit řešení přímo pro váš dům. Dobře známe, že každý dům je originál. Najdeme řešení, které bude odpovídat vašim požadavkům a zároveň bude co nejefektivnější.

 

 

CHYTRÉ ŘÍZENÍ

Spolupracujeme s firmou Infigy, která vyvinula vlastní systém v českém jazyce pro chytré řízení rodinných nebo bytových domů. Například řízení ohřevu vody, monitoringu tepelných čerpadel, FVE, spotové obchodování, wallbox a mnoho dalších funkcí v jedné přehledné aplikaci. Díky online aplikaci v telefonu jste v neustálém spojení s energetickým zázemím vašeho domu.

 

ZKUSTE SI PŘEHLEDNOU APLIKACI INFIGY

Inifgy DEMO

CARPORT SOLAR je inovativní výrobek využívající sluneční energii. Chrání Váš vůz, kola, čtyřkolky, koloběžky nebo jiné zaparkované zařízení. Konstrukce je navržena tak, aby plně vyhovovala jak technickým normám, tak estetickému designu moderní architektury. Masivní konstrukce s dobrým ukotvením odolá silnému náporu větru. Váš vůz bude za každého ročního období a v každém počasí dobře ochráněn. Často je využíván jako rozšíření domací či firemní fotovoltaické elektrárny. Může sloužit také jako efektivní a reprezentativní varianta parkování vozidel např. pro AUTOSALONY, HOTELY, PARKOVÁNÍ FIREMNÍCH VOZIDEL A MANAGEMENTU apod.

 

DOUBLE

  • Inovativní hliníková konstrukce od renomované firmy Alukov, a.s.
  • Roční úspora až 35 000 Kč
  • S dotací 200 000 Kč
  • Hybridní systém Solax s baterií o kapacitě 11.5 kWh
  • Vhodné do domácnosti se spotřebou do 7 MWh/rok

DOUBLE XL

  • Inovativní hliníková konstrukce od renomované firmy Alukov, a.s.
  • Roční úspora až 45 000 Kč
  • S dotací 200 000 Kč
  • Hybridní systém Solax s baterií o kapacitě 11.5 kWh
  • Vhodné do domácnosti se spotřebou do 10 MWh/rok