GREEN FORCE

Poznejte náš tým

Za Green force stojí trojice společníků. Tomáš Pektor, Martin Vondrášek a Tomáš Hollmann. Profesionálové, kteří svou pracovní minulost zasvětili energetice a fotovoltaice. Přes 20 let zkušeností, úspěšných instalací, tvorby inovativních projektů a využití nejnovějších technologií. Společně s celým týmem Green force najdou řešení pro každou střechu.

VLASTNÍ PROJEKČNÍ ODDĚLENÍ
JSME CERTIFIKOVANOU FIRMOU PRO INSTALACI FVE
DOTACE A FINANCOVÁNÍ
BEZPEČNOST
KVALITNÍ TECHNOLOGIE
ODBORNOST NAŠICH PRACOVNÍKŮ
Tomáš Pektor
Martin Vondrášek
Tomáš Hollmann

JEDNATEL SPOLEČNOSTI

Ing. Tomáš Pektor

+420 602 753 826
pektor@greenforce.cz

Tomáš pracoval ve velkých mezinárodních korporátech více než 16 let a téměř polovinu z toho se věnoval energetickému průmyslu. Obrovské zkušenosti nasbíral především z členství v dozorčích radách společností skupiny ČEZ, kde pracoval posledních 7 let. Měl tak možnost nahlédnout do velké většiny oborů energetiky, spolupracovat s nejlepšími experty v tomto oboru a poznat energetické trhy v Bulharsku, Německu, Nizozemí, Polsku a samozřejmě i v Česku. Tomáš je současně členem výboru SVJ v Praze 7, které jako jedno z prvních SVJ v Praze realizovalo fotovoltaickou elektrárnu na své střeše. V té době to obnášelo velmi zdlouhavou a trnitou cestu.
Všechny tyto zkušenosti Tomáš spojil a využívá je ve prospěch klientů. Spolu s celým týmem Green force tak dokážou usnadnit realizaci fotovoltaiky všem, kteří o to mají zájem.

JEDNATEL SPOLEČNOSTI

Ing. Martin Vondrášek

+420 724 677 813
vondrasek@greenforce.cz

Martin se pohybuje v energetice více než 10 let. Působil jako konzultant v Euroenergy, poté
získal zkušenosti v ČEZ ESCO, kde působil na více pozicích. Je spoluautorem inovativního produktu „Fotovoltaika za 1 Kč“, který se realizoval například pro Kongresové centrum Praha, Škoda Auto, pivovary skupiny Asahi nebo pro KB. V ČEZ ESCO se podílel na založení a rozjezdu úspěšného oddělení Zelené energetiky. S mnohaletými zkušenostmi z FVE se rozhodl s ostatními založit společnost Green force. Volný čas tráví Martin převážně se svou rodinou a sportováním.

 

SPOLEČNÍK

Ing. Tomáš Hollmann

V oboru energetiky a obnovitelných zdrojů se Tomáš profesionálně pohybuje již více než 10 let. Své bohaté teoretické a zejména pak praktické profesní zkušenosti nasbíral ve Skupině ČEZ, kde se věnoval akvizici tuzemských i zahraničních obnovitelných projektů a následně jejich integraci a rozvoji. Mimo práci nejvíce času věnuje své rodině a sportu. Pravidelně trénuje florbal. Jeho velkým
koníčkem jsou také bezpilotní drony, se kterými umí skvěle létat a které také často s výhodou využívá při navrhování, realizaci a kontrole FVE. V energetice z obnovitelných zdrojů a speciálně pak ve fotovoltaice vidí velkou naději nejen pro současné ale i pro budoucí generace.

 

VEDOUCÍ PROJEKTOVÉHO ODDĚLENÍ

Ing. Maroš Bréda

+420 724 677 813
breda@greenforce.cz

Pokud potřebujete vypracovat perfektní projektovou dokumentaci, můžete se na nás spolehnout. Náš Maroš to zařídí. Silná posila v našem týmu. Maroš v minulosti projektoval fotovoltaické, tepelné a akumulační systémy. Díky svým zkušenostem z oboru energetiky je mistrem svého řemesla. Maroš dává dohromady všechny technické požadavky k jednotlivým realizacím a předává je vedoucímu montáží, aby před samotnou instalací bylo vše připraveno. Ve volném čase u Maroše vede sport. Judo, vysokohorská turistika nebo kolo.

 

SPECIALISTA INSTALACÍ

Petr Duška

+420 777 194 335

Petr je naší pravou rukou při finálních fázích realizací FVE. Jeho zkušenosti ze stovek dalších instalací dávají jistotu všem při finalizaci fotovoltaiky jakékoliv velikosti. Petr koordinuje práce střechařů, elektrikářů a je ve spojení se zákazníkem. Volný čas Petr tráví cestováním, nejlépe na své motorce.

 

BACK OFFICE MANAŽER

Rozálie Slováčková

+420 602 678 000
slovackova@greenforce.cz

Do Green force dovedly Rozálii životní cesty až z Valašska, odkud si přinesla velký vztah k přírodě, a proto jí práce v oboru obnovitelných zdrojů dává velký smysl. Z přechozích pracovních zkušeností si vybudovala smysl pro pořádek, systematičnost a
výborné komunikační schopnosti a tím přispívá k plynulému chodu všech našich realizací a zajišťuje tak spokojenost našich zákazníků. Instalace fotovoltaiky obnáší i mnoho administrativních úkonů, které má Rozálie na starosti. Od přípravy podkladů pro zadání projektu, povolení od distributora elektřiny, žádosti o dotace
až po finální proces připojení k distribuční síti a vyplacení dotace. Novou sílu a energii čerpá převážně z horské turistiky, jízdy na kole a cestování.

Proč si vybrat Green force?

Jsme tým odborníků, kteří fotovoltaiky staví nejen pro domácnosti, ale i pro velké firmy. Provozujeme pozemní elektrárny a nabízíme monitoring, servis, poradenství, dotační poradentství a financování.

Hlavní výhody Green force:

1. Komplexní řešení – FVE za Vás vyřešíme od návrhu po realizaci, díky zkušeným projektantům, odborníkům na dotace, vyškoleným montážníkům a prověřeným elektrikářům.

2. Kvalitní komponenty – instalujeme pouze ověřené technologie s nadstandardními zárukami a garancemi, jako jsou střídače a bateriové systémy SOLAX, fotovoltaické moduly Jinko Solar, Swiss Solar, Aiko nebo jiné moduly z top 10 světových výrobců. Dokážeme také dodat moduly vyrobené přímo v EU.

3. Rychlá dodávka elektrárny – máme vlastní sklady v ČR a proto umíme zakázky dodat v krátkém termínu a v nejlepší kvalitě.

4. Individuální přístup – nenabízíme jen „balíčková řešení“, dokážeme nabídnout i nestandardní technologie nebo konfigurace na míru zákazníkovi.

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

Podívejte se na recenze

Odvedená práce hovoří za vše. Mrkněte na reference od našich zákazníků. Spokojený zákazník je hybnou energií celého týmu Green force.

NAŠE ÚSPĚŠNÉ INSTALACE

Výběr spokojených zákazníků z Prahy a Středočeského kraje. Zajímá vás více informací? Kontaktujte nás. Vypracujeme vám nezávislou nabídku a rádi s vámi probereme veškeré možnosti technologií, instalace nebo dotací. Nenechte se napálit a obraťte se na odborníky s reálnými zkušenostmi.

Šetříte náklady

Zvyšte svou soběstačnost a šetřete náklady za energie. Využívejte možnosti svého domu naplno. I díky dotacím NZÚ je návratnost investicí do solární elektrárny mnohem rychlejší. 

Investujte do budoucnosti

Fotovoltaická elektrárna je investicí pro celý život. Spolupracujeme s těmi nejlepšími dodavateli technologií, kteří zaručují dlouhou životnost svých řešení. 

Výběr technologií

Nejlepší energie, je ta co zůstane doma. Jsme připraveni vytvořit řešení přímo pro váš dům. Dobře známe, že každý dům je originál. Najdeme řešení, které bude odpovídat vašim požadavkům a zároveň bude co nejefektivnější.

ETICKÝ KODEX GREEN FORCE

V Green force jsme si vědomi, že u technického odvětví, jako je fotovoltaika jsou vyžadovány vysoké morální vlastnosti a mravní principy.  

Proto náš způsob fungování směřujeme tak, aby bylo dbáno jak na podnikatelskou a společenskou etiku, slušnost a vstřícnost, tak na minimální ekologickou zátěž a věnování se inovacím.  

Na prvním místě je u nás spokojený zákazník. 

Od toho se odvíjí kvalita produktů a rozsah služeb, které poskytujeme.  

Cíle jsou pro všechny společné, proto dbáme na týmovou práci, kdy se každý snažíme odvést maximální výkon.  

S našimi zákazníky jednáme zdvořile, otevřeně a čestně. Zkrátka tak, aby to bylo fér pro všechny strany.  

Stejně tak jednáme i mezi sebou v týmu, vzájemně se respektujeme, důvěřujeme a vycházíme si vstříc. Jak v kanceláři, tak i při samotných realizacích.  

Vybíráme si jen ověřené a kvalitní dodavatele a obchodní partnery, se kterými udržujeme dlouhodobou spolupráci.  

Stále se držíme toho, abychom dělali dobrou věc a udrželi si dobré jméno naší firmy.  

V neposlední řadě dbáme na to, aby naše práce měla pozitivní dopad na životní prostředí, na naše zdraví, nebližší okolí i naší planetu.  

 

Jen pár otázek a kalkulace bude na cestě za vámi!

Máme řešení pro každou střechu. Zkuste naši nezávaznou nabídku.